Коледна програма на Младежки дом - Велико Търново

21.11.2016 г. 11:53:29

В Е С Е Л А К О Л Е Д А


Младежкидом - Велико Търново




13.12.– 18:00 ч. – зала 30 на Младежки дом

Коледенконцерт на учениците от класовете попиано с преподаватели Елисавета Маневаи Росица Тарапанова


14.12.– 18:00 ч. – зала 30 на Младежки дом

Коледенконцерт на учениците от класа по пианос преподавател Светлана Арнаудова


14.12.– 18:00 ч. – Читалище „Искра“

„ЧудотоКоледа“ - празнична програма на Театралностудио „Усмивка“ при Младежки дом сръководител Стефка Петрова


15.12.– 18:00 ч. – зала 30 на Младежки дом

Коледенконцерт на учениците от класа по флейтас преподавател Жана Шимидова


16.12.– 18:00 ч. – зала 30 на Младежки дом

Коледенконцерт на учениците от класа по китарас преподавател Стефан Веселинов


17.12.– 11:00 ч. – зала 30 на Младежки дом

Коледнопарти на Театрално студио „Шанс“ приМладежки дом с ръководител СтефкаПетрова с деца от ЦНСТ в града




18.12.– 18:00 ч. – зала 30 на Младежки дом

Коледенконцерт на учениците от класовете поцигулка с преподаватели Веселин Върбанов,Елка Станева и Петя Владкова


20.12.– 18:00 ч. – зала 30 на Младежки дом

ПразниченКоледен концерт на ученици от Музикалнашкола при Младежки дом


21.12.– 17:30 ч. – Голяма зала на Община ВеликоТърново

Коледенконцерт на формациите на ДВГ „Пеещикамбанки“ с ръководители ВладимирГабров и Тодорока Габрова


21.12.– 18:00 ч. – зала 30 на Младежки дом

Коледенконцерт на учениците от класа по китарас преподавател Николай Минев и от класапо синтезатор с преподавател СтанимирДемирев


22.12.– 18:00 ч. – Читалище „Искра“

„ПриказнаКоледа“ – концерт на балетните формациипри Младежки дом – „Виргиния балет“с ръководители Виргиния, Сергей и МарияКазарини, Балет „Ритъм“ с ръководителВаля Атанасова, „Полиденс“ с ръководителПавлина Димитрова


22.12.– 18:00 ч. – зала 30 на Младежки дом

Коледенконцерт на учениците от класовете попиано с преподаватели Антон Благоев,Мария Добрева и Марияна Калчева и откласа по акордеон с преподавател ДелянПенчев